Přeskočit na obsah

Chebská sportovní hala se o posledním květnovém víkendu promění v šipkařské centrum Česka

Již brzy se město Cheb zapíše do historie českého šipkařství jako místo, kde se odehraje jedna z nejvýznamnějších událostí roku. V Chebu se uskuteční Mistrovství České republiky družstev v šipkách. Chebská sportovní hala, která je známá svou vynikající vybaveností a příjemnou atmosférou, byla vybrána Českou šipkovou organizací jako ideální místo pro uspořádání tohoto prestižního turnaje.Město Cheb se tak stane svědkem soubojů nejlepších šipkařů z celé naší republiky.

Česká šipková organizace společně s hráči z karlovarského regionu dělají vše pro to, aby byla sportovní hala připravena na příliv návštěvníků a hráčů, kteří se z celé země sjedou. Prestižní charakter turnaje Mistrovství České republiky družstev v šipkách přitahuje nejen nejlepší hráče šipek z naší země, ale také širokou veřejnost. Očekává se, že turnaj přiláká velké množství fanoušků tohoto sportu, kteří chtějí vidět své oblíbence v akci a zažít tu neopakovatelnou atmosféru, která s takovými událostmi neodmyslitelně souvisí. Cheb se tak o posledním květnovém víkendu promění v šipkařské centrum Česka.

Všichni jsou srdečně zváni, aby se přišli 24.-25. května 2024 podívat a povzbudit své oblíbence. Přijďte se podívat a zažijte společně s námi nezapomenutelnou sportovní událost plnou napětí a zábavy.

Michal Ouřada, ředitel