Přeskočit na obsah

Pozvánka: Poslední říjnový víkend bude v Chebu plný sportu.

Za dveřmi je víkend, který lze bez nadsázky nazvat sportovním maratonem. Nejen Sportovní areál Lokomotiva se opět chystá ožít a to hned několika sportovními utkáními, které přilákají fanoušky různých sportů. V sobotu dopoledne se od 11:00 hodin na UMT v areálu Lokomotivy střetnou dva týmy v rámci 11. kola Okresního přeboru. Proti sobě se střetnou týmy Sokol Stará Voda a rezerva Trstěnic. Nicméně sobotní program na fotbalovém hřišti tím nekončí. Odpoledne se zde odehraje další zápas, tentokrát v rámci Divize B. Doma hrající FK Hvězda Cheb se v tomto utkání postaví druhému týmu divizní tabulky SK Kladno. Výkop tohoto utkání je naplánován na 16:00. V neděli jsou pak na programu také utkání mládeže FK Hvězda Cheb.

Na své si přijdou i fanoušci halových sportů. Ve sportovní hale se v sobotu v 18:00 odehraje šlágr nejvyšší soutěže v házené žen. Domácí tým Házená Kynžvart se utká s mužstvem Mostu. Házená bude pokračovat i v neděli. V 11:00 hodin se v hale představí tým HC Hvězda Cheb, který hostí rezervu Mostu v 1. lize házené žen. Ještě před tímto zápasem se od 9:00 hodin představí mladší dorostenky. Ty na své palubovce přivítají také rezervu Mostu.

Živo bude také na zimním stadionu, kde v sobotu od 12:00 hostí HC Stadion Cheb (junioři) soupeře z Ústí nad Labem v rámci Regionální ligy juniorů.

Na závěr vás nemohu zapomenout pozvat na veřejné bruslení a do městského plaveckého bazénu. Veřejné bruslení bude tento víkend otevřeno v neděli od 14:30 do 16:30. Městský plavecký bazén pak bude pro veřejnost otevřen v sobotu (od 8:00 do 12:00 a od 14:00 do 18:00) i v neděli (od 8:00 do 13:00 a od 14:00 do 17:00). Na obě sportoviště můžete díky chebské sportkartě získat výhodný vstup (více o chebské sportkartě zde).

Michal Ouřada, ředitel