Přeskočit na obsah

Ve Sportovně rekreačním areálu Krajinka proběhne závod horských kol v rámci akce “Den cyklostezky Ohře”

V sobotu 8. června 2024 se v Chebu uskuteční výjimečná akce, která potěší všechny milovníky cyklistiky i aktivního odpočinku. Den cyklostezky Ohře, jak se tato událost nazývá, slibuje den plný radosti,setkání a sportovních zážitků. Hlavním tahákem tohoto dne bude nepochybně závod horských kol XCO MTB, který přiláká závodníky nejen z blízkého okolí.

Zázemí pro tento závod bude na levém břehu Ohře, konkrétně u florbalového hřiště. Pokud máte zájem se tohoto závodu zúčastnit, můžete se jednoduše zaregistrovat online na webových stránkách www.cyklistikacheb.cz. Kdo dává přednost registraci na místě, může tak učinit v den závodu mezi 10:00 a 10:20 hodin.

Start závodu bude v 11:00 hodin. Závodníci budou mít příležitost otestovat své schopnosti a výdrž na trati, která povede přes různé typy terénu a nabídne opravdu dynamický zážitek. Jakmile závod skončí, kolem 12:30 hodin proběhne slavnostní vyhlášení vítězů.

Den cyklostezky Ohře v Chebu bude jedinečnou příležitostí užít si aktivní den v přírodě, zažít sportovní vzrušení a strávit čas s rodinou a přáteli. Kromě cyklistického závodu se nejen účastníci závodu mohou těšit na opravdu bohatý program.

Den cyklostezky Ohře – program:

12:00 zahájení akce, kapela H2O (pop)

12:30 slavnostní vyhlášení výsledků závodu

13:00 setkání s občany Wunsiedel

13:00 – 15:00 setkání s občany

13:30 ŠPUNTQANĚ (punk)

14.30 H2O (pop)

15:30 MUZIKA OBČAS (country, bluegrass)