Přeskočit na obsah

Turnaj vozíčkářů, MČR ve vzpírání do 23 let, soustředění hostů i dinosauří show. Chebská sportoviště nebudou v létě prázdná.

Oddíly, školy i další sportovní skupiny právě ukončují letošní sezonu na našich sportovištích. To však neznamená, že chebská sportoviště zůstanou v létě prázdná. Na umělém povrchu v areálu “Lokomotiva” se o následujícím víkendu uskuteční poslední soutěžní utkání mužstev FK HVĚZDA CHEB. Ve sportovní hale se pak v sobotu 10. června uskuteční tradiční významný turnaj vozíčkářů ve stolním tenise CHEB OPEN 2023. Chebská sportoviště budou v létě hostit i další zajímavé sportovní akce.

Cheb bude hostit MČR ve vzpírání do 23 let

Velice prestižní akci ve vzpírání bude hostit Městská sportovní hala Lokomotiva v sobotu 17. června 2023. Na palubovce se uskuteční Mistrovství České republiky vzpěračů do 23 let. Chebští sportovní příznivci budou mít možnost vidět českou špičku mladých tohoto olympijského sportu. Mistrovství odstartuje kategorie juniorek v 10:30. Celou akci organizuje oddíl vzpírání při TJ Lokomotiva Cheb.

Show a výstava dinosaurů ve sportovní hale

Na začátku července se místo sportovců na palubovce sportovní haly objeví dinosauři. Zájezdová show a výstava dinosaurů bude v Chebu od 1. do 2. července 2023. Otevírací doba celé výstavy bude od 10 do 18 hodin.

Soustředění karlovarských volejbalistů i akvabel z Prahy

Chebská sportoviště budou v létě sloužit i sportovním celkům mimo chebský region. Již tradičně v srpnu bude sportovní hala patřit mladým volejbalistům extraligového mužstva VK Karlovarsko, kteří se v Chebu budou celý týden připravovat na novou sezonu. Na přelomu srpna a září je vystřídá početná skupina akvabel z pražského oddílu SK Neptun Praha. Kromě suché přípravy bude kolektivu synchronizovaného plavání k dispozici i chebský plavecký bazén.

Přejeme všem sportovcům pohodové léto a poctivou letní přípravu bez problémů.

Michal Ouřada, ředitel